Muzeum Wsi Lubelskiej na fotografii

Atrakcje
2014-09-10

Muzeum Wsi Lubelskiej to jeden z najładniejszych skansenów, jakie widziałam do tej pory. Jego obszar jest ogromny, ale to atut tego miejsca, bowiem po pięknych ścieżkach, wśród zieleni, kwiecia i drewnianych chałup można spacerować bez końca. Są też obiekty sakralne, wiatrak, dworek, zagrody ze zwierzętami, a nawet staw. To sprawia, że muzeum jest niezwykle uroczym miejscem, dlatego koniecznie dodaj Skansen w Lublinie do swej turystycznej mapy Polski!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020