Cerkwie - perełki Podlasia

Atrakcje
2014-10-17

Podlasie bogate jest w przepiękne cerkwie prawosławne, które rzadko spotyka się w innych częściach Polski. Mnie szczególnie ujmują drewniane, klimatyczne cerkiewki, jak cerkiew w Narwi czy skit w Odrynkach, ale zachwycają też monumentalne cerkwie jak Św. Ducha w Białymstoku - największa prawosławna cerkiew w Polsce! Wszystkie piękne zdjęcia cerkwi z Podlasia mamy od Toji, dziekujemy!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020