Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie

Artykuły
2012-01-25

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia znajdujący się w Inwałdzie, pomiędzy Wadowicami a Andrychowem, to miejsce wyjątkowe, w którym głównymi bohaterami są dinozaury.Dzięki bohaterom Parku każdy Gość może poznać odległe czasy ery mezozoicznej, wszystko za sprawą najbardziej reprezentatywnych przedstawiciel gatunku. Z bliska zobaczyć można groźnego Tyranozaura Rexa, Diplodoka strzegącego Jaskini Tajemnic, korzystającego z Plaży Mamenchizaura czy Stegozaura z mózgiem wielkości zaledwie orzecha włoskiego.To nie jedyni mieszkańcy Jurajskiego Świata, mieszka tu ponad 50 różnej wielkości prehistorycznych stworzeń, a obok każdego z nich umieszczona jest tabliczka informacyjna z krótką charakterystyką gada.

W Dinolandii znajdziesz też wiele innych atrakcji, dzieci mogą pobawić się na Plaży, gdzie znajduje się szkielet zakopanego dinozaura, a dorośli mogą w tym czasie odpocząć na leżakach w cieniu parasoli.

Na odważnych czeka pełna ciemnych i krętych korytarzy Jaskinia Tajemnic. Wytrwali mogą w niej spotkać… to oczywiście tajemnica. Park Linowy to także miejsce dla odważnych.Dla maluchów przygotowano Plac Zabaw. Oprócz tego dostępne są Dmuchane Zjeżdżalnie, Basen Kulkowy, Kolejka Pirat, Kule Sferyczne i cała masa innych pomysłów na dobrą zabawę.

W Dinolandii czekają również atrakcje dla dorosłych: Zjazdy Tyrolskie, Skok Tarzana, Bule, Mini Golf. Na spragnionych kulinarnych wrażeń czeka restauracja T.Rextaurant serwująca pyszne smakołyki oraz Grill.

Więcej informacji na www.dinolandia.pl

Dinolandia Nowicjusz 0 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020