Gdzie i z czym na ryby?

Artykuły
2008-08-04

Wybór odpowiedniego sprzętu wędkarskiego spędza sen z powiek niejednemu wędkarzowi. Ponieważ czas i pogoda sprzyja wędkarskim wojażom prezentujemy Państwu elektroniczny przewodnik z ofertą sprzętu od czołowych producentów. Znajdą tu również Państwo szczegółowy i precyzyjny wykaz najlepszych łowisk w kraju z dokładnymi opisami i trasą dojazdu. Uzupełnieniem wydania są porady na temat letniego wędkowania od jednych z największych wędkarskich autorytetów – członka spinningowej kadry narodowej Grzegorza Sicińskiego i wielokrotnego mistrza Polski w spławiku - Edmunda Gutkiewicza.

Pobierz poradnik PDF (600kB)

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020