Mieszkanie w rozkwicie, czyli dekoracyjne naklejki w kwiaty

Mieszkanie w rozkwicie, czyli dekoracyjne naklejki w kwiaty

Artykuły
2017-04-24

Piękno otaczającej nas przyrody inspiruje nie tylko artystów, twórców mody, ale także kreatorów wnętrz czy architektów, którzy właśnie w naturze poszukują najlepszych rozwiązań. Również i my, chcąc ozdobić nasze mieszkanie, możemy rozejrzeć się dookoła, wyjść na ukwieconą łąkę czy do lasu i znaleźć przepiękne motywy, z którymi zaczarujemy nasze wnętrze.Doskonałym tego przykładem są wielofunkcyjne naklejki kwiaty, z którymi wprowadzimy do wnętrza powiew świeżości i odrobinę przyrody – nawet, gdy mieszkamy w centrum wielkiego miasta!Naklejki na ścianę, czyli błyskawiczna metamorfoza

Jeśli chcemy zmienić coś w naszym wnętrzu możemy pomalować ściany na inny kolor, przykleić fototapetę, kupić nowe meble lub postawić na wyraziste dodatki. Wymienione rozwiązania mogą być jednak albo kosztowne, albo czasochłonne. Jeśli zależy Ci na szybkim efekcie przy niewielkim nakładzie własnej pracy, to dekoracyjne naklejki na ścianę są znakomitym rozwiązaniem. Przede wszystkim są łatwe w montażu, a samoprzylepny materiał sprawia, że nie potrzebujesz kleju ani pędzli. Dzięki temu unikasz także ryzyka, że przez nieuwagę wylejesz klej, który pobrudzi dywan lub meble. Co więcej, dekoracyjne naklejki dostępne są w niezwykle szerokiej ofercie wzorów. Szukając jednak uniwersalnego i ponadczasowe rozwiązania warto postawić na naklejki kwiaty, które będą cieszyć Twoje oczy bez względu na panującą modę i aranżacyjne trendy.

https://myloview.pl/naklejki/wg-kategorii/kwiaty/

Klasyczne, minimalistyczne, a może w stylu retro?

Szukając odpowiednich kwiatowych wzorów warto zwrócić uwagę nie tylko na gatunek rośliny, ale także sposób jej przedstawienia. Od tego bowiem będzie zależeć, czy naklejka stworzy harmonijną kompozycję z naszym wnętrzem. Wystarczy spojrzeć na obraz przedstawiający martwą naturę wykonany przez holenderskiego malarza z XVII wieku i kubistę, aby zobaczyć, w jak różny sposób można przedstawić ten sam obiekt. Taką samą zależność znajdziemy oglądając dostępne w sklepach internetowych naklejki kwiaty. Jeśli aranżujemy klasyczne wnętrze znakomicie będzie się prezentować wzór ukazujący łodyżkę z pączkiem czerwonej róży, jeśli dekorujemy minimalistyczny salon o wiele lepiej sięgnąć po graficzny, czarno-biały wzór z samymi główkami, a w przypadku wnętrza w stylu retro świetnie sprawdzą się naklejki na ścianę przypominające rysunek róży ze starego atlasu botanicznego. Tylko dzięki dopasowaniu dekoracji do estetyki, jaka panuje we wnętrzu, stworzymy doskonale prezentującą się całość o harmonijnym charakterze.Zaskakujące pomysły na naklejki w kwiaty

Choć dekoracyjne naklejki sprawdzą się znakomicie na ścianie, zastępując wzorzystą fototapetę, mogą nam posłużyć także do dekoracji czegoś zupełnie innego. Co powiesz na polne kwiaty na obudowie swojego laptopa, egzotyczną wanilię na drzwiach lodówki lub ozdobne tulipany na blacie biurka? Odpowiednio dobrane pod kątem rozmiaru naklejki sprawdzą się znakomicie jako dekoracja naszych codziennych sprzętów i mebli. Wybierając barwny i wyrazisty akcent możemy diametralnie odmienić charakter wnętrza i poprawić jednocześnie nasz humor. Praca na kolorowym laptopie z naszymi ulubionymi kwiatami spowoduje, że nawet płacenie rachunków stanie się mniej bolesne, z kolei naklejka z rysunkowymi kwiatkami na blacie dziecięcego biurka sprawi, że rozwiązywanie trudnych zadań z matematyki będzie o wiele przyjemniejsze.

https://myloview.pl/naklejki/wg-kategorii/kwiaty/lawenda/

Co więcej naklejki w kwiaty pomogą nam także ukryć brzydkie rysy czy zadrapania, które wraz z użytkowaniem mogą się pojawić na naszych sprzętach i meblach. Decydując się na takie rozwiązanie nie tylko damy im drugie życie, ale sprawimy, że dosłownie rozkwitną na nowo świeżą energią!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020