Schronisko Chata Baców PTTK w Korbielowie

Artykuły
2014-07-10

Chciałem poinformowac że „Chata Baców” PTTK w Korbielowie przyjęła w swe ramiona nowych prowadzących, a co za tym idzie jest sporo zmian, remontów i przedsięwzięć, które mają na celu zapewnic Wam górolubnym miłe wspomnienia a nam satysfakcję z tego, że miejsce które leżało na łopatkach postawimy na nogi.

Chciałbym zaproponowac pewnego rodzaju projekt pod nazwą „Zostaw coś po sobie”
W tym projekcie chodzi o to żeby zostawic u nas jakąś swoją rzecz (o ile oczywiście przyjdzie Wam na to ochota) która wyląduje na ścianie, komodzie, schodach itd. Może to być książka przeczytana już setny raz, zardzewiały stary klucz, zegar który już nie tyka itp. W sumie oprócz używanej bielizny to będziemy radzi z każdego prezentu. Po nowym roku wybierzemy osobę która będzie mogła spędzic dwie miłe noce z osobą towarzyszącą u nas w schronisku.
Zapraszamy

ŁukaszW. Nowicjusz 0 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020