Szlak Przygody

Szlak Przygody

Artykuły
2013-05-02

Ruszył Szlak Przygody czyli największy sieciowy produkt turystyczny w Polsce, tworzony na terenie województw świętokrzyskiego i mazowieckiego, oparty na systemie lojalnościowym.Szlak Przygody obejmuje aż 850 km tras, na których znajdzie się ponad 100 oznakowanych atrakcji. Wszystkie są ściśle związane z historią i kulturą regionu. Aby sprostać różnorodnym gustom i upodobaniom, utworzono 6 krain tematycznych: Kraina Sacrum i Profanum, Kraina Talentów, Kraina Natury, Kraina Legend, Kraina Czterech Żywiołów, Kraina Kultur.Turysta, który będzie podróżował Szlakiem Przygody otrzyma rozbudowaną ofertę spędzania wolnego czasu oraz możliwość udziału w systemie lojalnościowym. Za odwiedzenie miejsc na Szlaku zdobędzie punkty, które potem może wymienić na nagrody. Systemem lojalnościowym objęte będą nie tylko atrakcje turystyczne, ale także usługi Partnerów projektu. Każdy, kto np. skorzysta z noclegu w hotelu, gospodarstwie agroturystycznym czy zamówi obiad w restauracji uczestniczącej w projekcie, otrzyma dodatkowe punkty.

Po zgromadzeniu odpowiedniej liczny punktów będzie można je wymienić na wybrane przez siebie nagrody. W tym przypadku zebrane punkty pozwolą obniżyć koszty pobytu turystyczno-rekreacyjnego, zyskać darmowy nocleg lub skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Projekt Szlak Przygody finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.PLANET PR Nowicjusz 0 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020