Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek w Bochni

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek w Bochni

Artykuły
2012-07-11

CAW Borek
Borek 302
tel. 14/ 615-27-00
Część rekreacyjna czynna od kwietnia do września, codziennie 9.00-20.00Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek to nowoczesny kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy położony 10 km od Bochni, w gminie Rzezawa. Jest największym tego typu ośrodkiem w Małopolsce. Lokalizacja w pobliżu lasu, z dala od zabudowań i miejskiego zgiełku, stwarza idealne warunki dla aktywnego wypoczynku.
Ośrodek dysponuje bazą noclegową i zapleczem konferencyjnym oraz gastronomicznym. Na jego terenie znajduje się stadnina koni, park linowy, terenowy tor przeszkód dla quadów, tor gokartowy, poligon paintballowy oraz strzelnica. Dostępne są także boiska do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki a także pole do mini-golfa.
Wyjątkową atrakcją dla najmłodszych jest park tematyczny o nazwie Świat Solnych Skał. Latem działa strzeżone kąpielisko, zimą organizowane są kuligi po malowniczych terenach.
www.caw-borek.pl
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.