Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek w Bochni

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek w Bochni

Artykuły
2012-07-11

CAW Borek
Borek 302
tel. 14/ 615-27-00
Część rekreacyjna czynna od kwietnia do września, codziennie 9.00-20.00Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek to nowoczesny kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy położony 10 km od Bochni, w gminie Rzezawa. Jest największym tego typu ośrodkiem w Małopolsce. Lokalizacja w pobliżu lasu, z dala od zabudowań i miejskiego zgiełku, stwarza idealne warunki dla aktywnego wypoczynku.
Ośrodek dysponuje bazą noclegową i zapleczem konferencyjnym oraz gastronomicznym. Na jego terenie znajduje się stadnina koni, park linowy, terenowy tor przeszkód dla quadów, tor gokartowy, poligon paintballowy oraz strzelnica. Dostępne są także boiska do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki a także pole do mini-golfa.
Wyjątkową atrakcją dla najmłodszych jest park tematyczny o nazwie Świat Solnych Skał. Latem działa strzeżone kąpielisko, zimą organizowane są kuligi po malowniczych terenach.
www.caw-borek.pl
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020