Paintball Kołobrzeg i Grzybowo.

Paintball Kołobrzeg i Grzybowo.

Artykuły
2012-05-31

Jeśli ktoś chce odpocząć po ciężkim tygodniu pracy lub po całym dniu plażowania to powinien spróbować swoich sił w paintballu.Wspaniała, a przy tym w pełni bezpieczna zabawa pozwoli zapomnieć o troskach dnia codziennego. Super pomysł na aktywny wypoczynek w gronie przyjaciół i znajomych.Wiele ciekawych miejsc rozgrywki do wyboru, w tym specjalnie przystosowane do tego typu zabwy pole paintballowe, miła atmosfera i niezawodny sprzęt to gwarancja udanej zabawy.

Polecam zabawę dla każdego niezależnie od wieku....

Wiele ciekawych scenariuszy rozgrywki do wyboru- zawodnicy zawsze wybierają scenariusze najbardziej odpowiadającje ich oczekiwaniom, każdy znajdzie coś dla siebie...Serdeczenie zapraszamy!

Adrenalina oraz świetna zabawa gwarantowane !

Avatar użytkownika
centurioninfo Zapaleniec 505 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020