Noclegi w Bałtowie

Noclegi w Bałtowie

Artykuły
2012-05-11

Baza noclegowa w Bałtowie jest niezwykle dobrze rozwinięta, a jej standard jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oferta przygotowana jest zarówno dla turystów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.
Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, między Krainą Koni a stokiem narciarskim, znajdują 4 stylowe domki typu willowego. Dostępne są one w dwóch standardach: schroniskowym oraz rodzinnym.
Ponadto znajdują się tu także pole namiotowe i kempingowe.
Pokaźną bazę noclegową stanowią także gospodarstwa agroturystyczne. Wszystkim turystom przebywającym u gospodarzy zrzeszonym w Stowarzyszeniu przysługuje karta wstępu do JuraParku Bałtów. Karta ważna jest w okresie pobytu w gospodarstwie, dla liczby osób zaznaczonej na karcie, po zakupie przez te osoby jednorazowego biletu do JuraParku Bałtów - wstęp do Parku w pozostałe dni pobytu jest bezpłatny.
Pełna lista gospodarstw agroturystycznych, w których można skorzystać z karty wstępu znajduje się tutaj: http://www.juraparkbaltow.pl/index.php?go=agroturystyka
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112029 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.