Narciarstwo w Niedzicy

Narciarstwo w Niedzicy

Artykuły gościnne
2012-01-11

Niedzica zaprasza na wyciąg narciarski Polana Sosny ze wspaniałym i niepowtarzalnym widokiem na jezioro, elektrownię wodną , XIV - wieczny Zamek Dunajec, Pieniny oraz Tatry.Atrakcje narciarskie w Niedzicy:- Na narciarzy i snowboardzistów czekają 3 wyciągi narciarskie i 7 tras zjazdowych.

- Od górnej stacji najdłuższego wyciągu poprowadzona jest w kierunku Kacwina narciarska trasa biegowa - jedyna w okolicy, licząca 8 km długości.

- Przy dolnej stacji wyciągu działają stylowe górskie szałasy gastronomiczne, opieka GOPR, bezpłatny parking, szkoła narciarska i wypożyczalnia nartWyciąg narciarski Polana Sosny zwyciężył w jednej z edycji plebiscytu NAJLEPSZA STACJA NARCIARSKA W MAŁOPOLSCE w kategorii małe stacje narciarskie!

Avatar użytkownika
Marcin Krajtroter 3025 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020