Biesiada Miodowa w Kurowie, Joanna

Biesiada Miodowa w Kurowie

(5 głosów: 1)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Biesiada Miodowa w Kurowie nad Narwią to najsłodsza impreza w regionie. Odbywa się co roku w ostatni weekend sierpnia na terenie parku przy zabytkowym dworku w Kurowie, będącym siedzibą Narwiańskiego Parku Narodowego. Podlascy pszczelarze oferują najlepsze miody z najczystszego regionu Polski. Można zaopatrzyć się w najróżniejsze miody od bardziej popularnych jak wielokwiatowy, lipowy, rzepakowy, poprzez rzadziej spotykane np. koniczynowy czy wrzosowy, aż po miody pitne. Można kupić słoik miodu albo plaster miodu. Są też inne produkty pszczele.

Dostępne są również inne regionalne przysmaki - pieczywo, sery, wędliny i oczywiście narwiańskie ogórki i kapusta. Podczas biesiady odbywają się degustacje różnych rodzajów miodów i konkurs na najsmaczniejszy miód. Dodatkową atrakcją imprezy są wycieczki z przewodnikiem po Narwiańskim Parku Narodowym.Konkurencyjna Biesiada Miodowa odbywa się tydzień wcześniej w Tykocinie z tą tylko różnicą, że otoczeniem nie jest dzika przyroda, ale zabytkowe miasteczko.

Adres

Biesiada Miodowa - Narwiański Park Narodowy
Kurowo 10, Kobylin Borzymy

GPS: 53°6'17N, 22°47'44E

Podlasie noclegi

Podlasie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Podlasie
Normalna
imprezy
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022