Biesiada Miodowa w Kurowie, Joanna

Biesiada Miodowa w Kurowie

(5 głosów: 1)

Biesiada Miodowa w Kurowie nad Narwią to najsłodsza impreza w regionie. Odbywa się co roku w ostatni weekend sierpnia na terenie parku przy zabytkowym dworku w Kurowie, będącym siedzibą Narwiańskiego Parku Narodowego. Podlascy pszczelarze oferują najlepsze miody z najczystszego regionu Polski. Można zaopatrzyć się w najróżniejsze miody od bardziej popularnych jak wielokwiatowy, lipowy, rzepakowy, poprzez rzadziej spotykane np. koniczynowy czy wrzosowy, aż po miody pitne. Można kupić słoik miodu albo plaster miodu. Są też inne produkty pszczele.Dostępne są również inne regionalne przysmaki - pieczywo, sery, wędliny i oczywiście narwiańskie ogórki i kapusta. Podczas biesiady odbywają się degustacje różnych rodzajów miodów i konkurs na najsmaczniejszy miód. Dodatkową atrakcją imprezy są wycieczki z przewodnikiem po Narwiańskim Parku Narodowym.

Konkurencyjna Biesiada Miodowa odbywa się tydzień wcześniej w Tykocinie z tą tylko różnicą, że otoczeniem nie jest dzika przyroda, ale zabytkowe miasteczko.Adres

Biesiada Miodowa - Narwiański Park Narodowy
Kurowo 10, Kobylin Borzymy

GPS: 53°6'17N, 22°47'44E

Podlasie noclegi

Podlasie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Podlasie
Imprezy
Normalna
imprezy
53°6'17N, 22°47'44E
26 październik 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację