Bieg Żołnierzy Wyklętych Wilczym Tropem w Rymanowie, mokunka

Bieg Żołnierzy Wyklętych Wilczym Tropem w Rymanowie

(5 głosów: 1)

Bieg Żołnierzy Wyklętych Wilczym Tropem to impreza cykliczna, która od kilku już lat odbywa się w całym kraju. W Rymanowie Zdroju na Podkarpaciu w końcu lutego lub w marcu odbywają się kolejne cykle tego wydarzenia. Wydarzenia mającego pokazać i odkłamać fałszowaną przez lata historię Polski.Bieg ma na celu propagowanie wiedzy o Żołnierzach Wyklętych, którzy po 1945 roku nie złożyli broni. Często przypłacili to życiem. Aresztowane były też ich rodziny, a wielu z nich nawet nie ma swojej mogiły, bowiem w latach 50. XX wieku UB chowało ich w zbiorowych dołach.

Bieg Wilczym Tropem to impreza dla pieszych oraz tych, którzy preferują jazdę na rowerze. W imprezie w Rymanowie Zdroju uczestniczą całe rodziny.Bieg Żołnierzy Wyklętych Wilczym Tropem
Rymanów Zdrój

Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Rymanów
Imprezy
Normalna
49°32'51N, 21°51'4E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021