Bieg Żołnierzy Wyklętych Wilczym Tropem w Rymanowie

Bieg Żołnierzy Wyklętych Wilczym Tropem w Rymanowie

Bieg Żołnierzy Wyklętych Wilczym Tropem to impreza cykliczna, która od kilku już lat odbywa się w całym kraju. W Rymanowie Zdroju na Podkarpaciu w końcu lutego lub w marcu odbywają się kolejne cykle tego wydarzenia. Wydarzenia mającego pokazać i odkłamać fałszowaną przez lata historię Polski.Bieg ma na celu propagowanie wiedzy o Żołnierzach Wyklętych, którzy po 1945 roku nie złożyli broni. Często przypłacili to życiem. Aresztowane były też ich rodziny, a wielu z nich nawet nie ma swojej mogiły, bowiem w latach 50. XX wieku UB chowało ich w zbiorowych dołach.Bieg Wilczym Tropem to impreza dla pieszych oraz tych, którzy preferują jazdę na rowerze. W imprezie w Rymanowie Zdroju uczestniczą całe rodziny.

Bieg Żołnierzy Wyklętych Wilczym Tropem
Rymanów Zdrój

Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 220537 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020