Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Kościół Matki Bożej Królowej Polski w Stalowej Woli powstał w roku 1973, kiedy to został poświęcony przez samego Karola Wojtyłę, który wówczas był kardynałem.Bazylika w Stalowej Woli jest połączeniem gotyckiego stylu z nowoczesną sztuką architektoniczną i technologią. W 2002 roku przed kościołem stanął pomnik Ojca Św. Jana Pawła II.

Kościół Matki Bożej Królowej Polski znajduje się w centrum Stalowej Woli i jest niewątpliwie jedną z jego największych atrakcji, również w sensie dosłownym.

Bazylika Konkatedralna Matki Bożej Królowej Polski
ul. Ks. J. Popiełuszki 4, Stalowa Wola
tel. 15/ 842-08-86
http://bazylikastw.plStalowa Wola noclegi

Stalowa Wola to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020