pałac w Barcinie, Danusia

Barcino

(4.3 głosów: 10)

Barcino to stara kaszubska wioska w województwie pomorskim, leżąca na południe od Słupska.Zabytki w Barcinie

- Kościół Św. Anny, Barcino 10 - ładny późnogotycki kościół z XVI wieku, zbudowany z cegły, później rozbudowany w stylu neogotyckim

pałac w Barcinie, Danusia
pałac w Barcinie, Danusia

- Pałac - klasycystyczny pałac z XVIII wieku, wybudowany przez Joachima Ewalda von Massow, przez lata uważany za najwspanialszy pałac w regionie, jednak po wojnie przejęty przez PGR podupadł, obecnie ładnie odrestaurowany, jest zamieszkany przez kilka rodzinAtrakcje w Barcinie

- Jeziorko w Barcinie - w lasku rozlewa się niewielkie oczko wodne zachęcające do romantycznych spacerów

klatka schodowa w pałacu, Danusia
klatka schodowa w pałacu, Danusia
klatka schodowa w pałacu, Danusia
kościół św. Anny, Danusia
kościół św. Anny, Danusia
kościół św. Anny, Danusia
kościół św. Anny, Danusia
jeziorko, Danusia
jeziorko, Danusia
żółte kwiatki pełniące rolę nenufarów, Danusia

Barcino noclegi

Barcino to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Barcinie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
54°16'38N, 16°57'44E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021