Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Wejherowo
Inne budowle
amfiteatry
Normalna
Pomorskie
2014-09-29
2020-01-28 13:46
54°35'48" N, 18°14'3" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Amfiteatr w Wejherowie znajduje się w pięknym, zadbanym Parku Miejskim im. Majkowskiego, przy ulicy Wybickiego. Dokładnie znajduje się on na wzgórzu z kotwicą, bowiem tak zwyczajowo nazywają to miejsce mieszkańcy Wejherowa.Rzeczywiście kotwica na wzgórzu przy amfiteatrze jest ogromnych rozmiarów, a sam amfiteatr jest miejscem spotkań mieszkańców na różnego rodzaju plenerowych imprezach, które się tu odbywają. Są to zarówno festyny i koncerty. Ciekawą propozycja bywają Pikniki Historyczne.Amfiteatr
ul. Wybickiego, Park Miejski, Wejherowo

Wejherowo noclegi

Wejherowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 219837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1126100 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020