Amfiteatr w Dolinie Charlotty, Danusia

Amfiteatr w Dolinie Charlotty

(4.7 głosów: 3)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf

W coraz bardziej popularnej Dolinie Charlotty koło Słupska atrakcji nie brakuje. Jedną z nich jest imponujący odkryty amfiteatr z pełnym zapleczem. Jest to jeden z większych tego typu obiektów na Pomorzu Środkowym.

Amfiteatr jednorazowo może pomieścić 10 tys. widzów. Odbywają się tu zakrojone na szeroką skalę cykliczne imprezy kulturalne, zyskujące coraz większą sławę w całej Polsce, jak Festiwal Legend Rocka i Noc Kabaretowa.Amfiteatr
Dolina Charlotty, Gałęzinowo

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Inne budowle
Normalna
amfiteatry
54°31'31N, 16°57'10E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022