Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

W coraz bardziej popularnej Dolinie Charlotty koło Słupska atrakcji nie brakuje. Jedną z nich jest imponujący odkryty amfiteatr z pełnym zapleczem. Jest to jeden z większych tego typu obiektów na Pomorzu Środkowym.Amfiteatr jednorazowo może pomieścić 10 tys. widzów. Odbywają się tu zakrojone na szeroką skalę cykliczne imprezy kulturalne, zyskujące coraz większą sławę w całej Polsce, jak Festiwal Legend Rocka i Noc Kabaretowa.

Amfiteatr
Dolina Charlotty, Gałęzinowo

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pokoje u Witka

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020