Alfa Laser Game

Alfa Laser Game w Łodzi

Alfa Laser Game w Łodzi to rozrywka na wysoki poziomie. Jeśli szukasz aktywnej rozrywki połączonej z nutką adrenaliny to świetnie trafiłeś, ta zabawa zapewni Ci niezapomniane wrażenia.Co to jest laser game?

Laser game to inaczej laserowy paintball. Gra jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna dla zdrowia. Alfa Laser Game oferuje dużą halę z mnóstwem zakamarków, nastrojowo wykończoną. Sprzęt jest innowacyjny na polskim rynku:
- bezprzewodowy
- czujniki znajdują się na kasku
- precyzyjnie skalibrowane celowniki kolimatorowe na każdej broni
- granatnik wbudowany do każdego zestawu o większym "polu rażenia"

Alfa Laser Game
ul. Piłsudskiego 135, Łódź, Widzewska Manufaktura, wejście C2
tel. 669-445-685
michpawlak@onet.pl
www.alfalaser.pl
Godziny otwarcia: 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniuŁódź noclegi

Łódź to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
51°45'45N, 19°30'11E
17 lipiec 2015
28 styczeń 2020

Wasze opinie

Mateusz Stepień
14 grudzień 2016 11:45

Polecam

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację