Alfa Laser Game

Alfa Laser Game w Łodzi

(4.3 głosów: 16)

Alfa Laser Game w Łodzi to rozrywka na wysoki poziomie. Jeśli szukasz aktywnej rozrywki połączonej z nutką adrenaliny to świetnie trafiłeś, ta zabawa zapewni Ci niezapomniane wrażenia.Co to jest laser game?

Laser game to inaczej laserowy paintball. Gra jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna dla zdrowia. Alfa Laser Game oferuje dużą halę z mnóstwem zakamarków, nastrojowo wykończoną. Sprzęt jest innowacyjny na polskim rynku:
- bezprzewodowy
- czujniki znajdują się na kasku
- precyzyjnie skalibrowane celowniki kolimatorowe na każdej broni
- granatnik wbudowany do każdego zestawu o większym "polu rażenia"

Alfa Laser Game
ul. Piłsudskiego 135, Łódź, Widzewska Manufaktura, wejście C2
tel. 669-445-685
michpawlak@onet.pl
www.alfalaser.pl
Godziny otwarcia: 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniuŁódź noclegi

Łódź to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
51°45'45N, 19°30'11E
17 lipiec 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Mateusz Stepień
14 grudzień 2016 11:45

Polecam

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację