Alfa Laser Game w Łodzi to rozrywka na wysoki poziomie. Jeśli szukasz aktywnej rozrywki połączonej z nutką adrenaliny to świetnie trafiłeś, ta zabawa zapewni Ci niezapomniane wrażenia.Co to jest laser game?

Laser game to inaczej laserowy paintball. Gra jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna dla zdrowia. Alfa Laser Game oferuje dużą halę z mnóstwem zakamarków, nastrojowo wykończoną. Sprzęt jest innowacyjny na polskim rynku:
- bezprzewodowy
- czujniki znajdują się na kasku
- precyzyjnie skalibrowane celowniki kolimatorowe na każdej broni
- granatnik wbudowany do każdego zestawu o większym "polu rażenia"

Alfa Laser Game
ul. Piłsudskiego 135, Łódź, Widzewska Manufaktura, wejście C2
tel. 669-445-685
michpawlak@onet.pl
www.alfalaser.pl
Godziny otwarcia: 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Łódź noclegi

Łódź to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Avatar użytkownika
Mateusz Stepień Domator 8 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2016-12-14 na

Polecam

Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021