Aleja Gwiazd Sportu w Dziwnowie

Aleja Gwiazd Sportu w Dziwnowie

(3.7 głosów: 23)
Oceń i napisz opinię

Aleja Gwiazd Sportu w Dziwnowie to słynna ulica biegnąca wzdłuż nowoczesnej hali sportowej. Na niej powstały marmurowe płyty z replikami medali mistrzów polskiego sportu. Wśród nich znalazła się Irena Szewińska, Maria Kwaśniewska - Maliszewska, Paweł Nastula, Grzegorz Lato, Jerzy Kulej, Kazimierz Górski czy Agnieszka Rylik.Każdego lata, podczas Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie, medali na Alei przybywa, a w tym najważniejszym tutejszym wydarzeniu uczestniczą najsłynniejsi polscy sportowcy. Byli tu m.in. Mariusz Pudzianowski, Dariusz Michalczewski, Otylia Jędrzejczak, Robert Sycz i Tomasz Kucharski.

Aleja Gwiazd Sportu
ul. Władysława Reymonta, DziwnówGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Dziwnów noclegi

Dziwnów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Dziwnów
Rynki, place i deptaki
Normalna
aleje gwiazd
54°1'25N, 14°44'46E
09 maj 2014
02 kwiecień 2021
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację