54°1'25" N, 14°44'46" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Aleja Gwiazd Sportu w Dziwnowie to słynna ulica biegnąca wzdłuż nowoczesnej hali sportowej. Na niej powstały marmurowe płyty z replikami medali mistrzów polskiego sportu. Wśród nich znalazła się Irena Szewińska, Maria Kwaśniewska - Maliszewska, Paweł Nastula, Grzegorz Lato, Jerzy Kulej, Kazimierz Górski czy Agnieszka Rylik.Każdego lata, podczas Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie, medali na Alei przybywa, a w tym najważniejszym tutejszym wydarzeniu uczestniczą najsłynniejsi polscy sportowcy. Byli tu m.in. Mariusz Pudzianowski, Dariusz Michalczewski, Otylia Jędrzejczak, Robert Sycz i Tomasz Kucharski.

Aleja Gwiazd Sportu
ul. Władysława Reymonta, Dziwnów

Dziwnów noclegi

Dziwnów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021