Akcent ZOO w Białymstoku, Joanna

Akcent ZOO w Białymstoku

(5 głosów: 1)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Akcent ZOO w Białymstoku to niewielki ogród zoologiczny położony na terenie Parku Konstytucji 3 Maja. Powstał w latach 60. XX wieku, a w 2012 roku zakończono jego gruntowną modernizację. Na powierzchni około 3 ha wg stanu na 2017 rok znajduje się 13 gatunków ssaków i 9 gatunków ptaków reprezentujących rodzimą florę. Są wśród nich m.in. niedźwiedzie brunatne, wilki, dziki, ryś, żbik, sowy, bociany i bażanty. Pośrodku usytuowany jest staw z ptactwem wodnym.Główna alejka przebiega dookoła zoo, więc większość zwierząt można oglądać w dowolnym czasie. Jedynie przejście przez środek ogrodu prowadzące także do mini zoo z królikami i świnkami wietnamskimi, jest otwierane w określonych godzinach. Wstęp jest bezpłatny.

Akcent Zoo
ul. Zwierzyniecka, Białystok
www.facebook.com/AkcentZooGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–16:00
  • wtorek: 09:00–16:00
  • środa: 09:00–16:00
  • czwartek: 09:00–16:00
  • piątek: 09:00–16:00
  • sobota: 09:00–16:00
  • niedziela: 09:00–16:00

Białystok noclegi

Białystok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Białystok
Zoo, akwaria i zwierzyńce
Ważna
zoo ogrody zoologiczne dla dzieci
53°7'15N, 23°9'58E
14 październik 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację