Logo TopAtrakcje.pl
Wybieramy najpiękniejsze atrakcje 2017! Zagłosuj!

Tatry - Dolina Olczyska

Relacja z wycieczki

Dolina Olczyska - piękna choć o niej wcześniej nie słyszałam. Rozpoczyna się w Jaszczurówce. Można stanąć przy kapliczce o tej samej nazwie i zejść drogą w dół. Prawie cały czas towarzyszył nam potok Olczyski i jego szum. Szlak jest prosty z łagodnym wzniesieniem. My doszliśmy do początku Polany Olczyskiej gdzie krzyżują się szlaki a potok w tym miejscu był po prostu cudny. Niestety mieliśmy już przemoczone buty i nie poszliśmy dalej, gdzie jak widziałam na zdjęciach w necie Polana jest jeszcze większa, są tam stare chatki góralskie, wywierzysko Olczyskie i piękna panorama Tatr. Jej i tak byśmy nie zobaczyli bo było pod chmurką i góry były za mgłą.

Na pewno tam jeszcze kiedyś wrócimy żeby w pełni móc się zachwycać pięknem naszych gór.

Zdjęcia z wycieczki

Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik Tatry - Dolina Olczyska, Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik

Przebieg wycieczki na mapie

Wyszukiwarka
Trasa
Opcje trasy:
Dane


Warstwy
Tatry - Dolina Olczyska

Dodano: 2010-08-01 11:12:56

Komentarze

Wysłano: 2010-08-04 12:02:15
Piękne zdjęcia, ale już dzieci podrosły :) My też planujemy Zakopane w tym roku ale nie wiem co z tego wyjdzie, tak tylko skoczyć bez dzieci na 1 dzień może 2 chociaż Tatry z dołu pooglądać, z jakiejś dolinki :)

[i]Ostatnio edytowany: 2010-08-04 12:02[/i]

FotoAnia.pl - fotoblog ze zdjęciami dzieci
krajtroter.pl - turystyczna karta rabatowa
e-parkrozrywki.pl - portal o polskich parkach rozrywki

Wysłano: 2010-12-09 19:06:18
w tym roku właśnie wracałam tą dolinką z Nosala - bardzo urokliwa i spokojna, a zainteresowałam się nią po zobaczeniu tej relacji :) od razu zajrzałam do tatrzańskiej mapy, żeby sprawdzić gdzie się znajduje i okazało się, że pasuje akurat do zaplanowanej trasy na Nosal :)
Wysłano: 2011-08-01 21:48:17

Byłem tam....niestety w 1972r. Do dzisiaj uważam tą dolinę za najpiekniejszą w Tatrach, a potok rzeczywiście jest przecudny. Czytam ten temat i oglądam wspaniałe fotki z nieukrywanym wzruszeniem, wiem, że ze względu na stan zdrowia już nigdy tam nie będę....Pozdrawiam autorkę zdjęć i opisu, życzę szczęścia i pomyślności dla Pani i wspaniałen Rodziny.

Wysłano: 2013-06-02 16:47:45

Czasem faktycznie mniej znane dolinki bardziej urzekają jak te oblegane przez tłumy. Przypuszczam że w Tatrach jest więcej takich miejsc. Może ktoś takie zna?

Newsletter

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o nowych wycieczkach w naszym serwisie.
Twój e-mail:
Twoje imię:
Nikomu nie dajemy Twojego maila!
Patronat:
Śląskie. Pozytywna energia
Top Atrakcje
Szlak Zbójnicki
Polecamy nocleg:
 Pensjonat * * * Kościuszko
Krynica-Zdrój
Ceny od 39.00 PLN
Polecamy:
JuraPark Bałtów
Zwiedzaj Świat

więcej
Pobierz
Ebook
Podziel
5151
Email:
Hasło:
Zaloguj się z Facebook