Logo TopAtrakcje.pl
Wybrano najpiękniejsze atrakcje 2017 roku - zobacz wyniki!

Park Bajek i Wodnych Stworzeń w Zatorze

Park Bajek i Wodnych Stworzeń to najmłodszy park kompleksu Zatorland w małopolskiej miejscowości Zator. Działa od 2013 roku i łączy oba parki na jednej przestrzeni, interesującej głównie dla dzieci.

Park Wodych Stworzeń

Zobaczysz tu naturalnej wielkości makiety przeróżnych stworzeń morskich, niektóre okazy mają nawet 7 metrów długości. Ścieżka prowadzi pośród ryb: sandacz biały, ryba piła, rekin, ryba miecz, szczupak czy dorsz atlantycki, ssaków - mors, delfin butelkowy, foka szara, manat oraz lew morski oraz gadów morski - żółw skórzasty. Dla dzieci przygotowano też plac zabaw, częściowo zadaszony, na starszych zaś czeka tawerna.

Park Bajek

W Parku Bajek czeka natomiast Calineczka, Kot w Butach, Brzydkie Kaczątko, Królewna Śnieżka z krasnoludkami, Czerwony Kapturek i inne postaci. Głodni chętnie odwiedzą karczmę River Park.

To właśnie na terenie tego parku zimą powstaje Park Św. Mikołaja, z milionem światełek. Cały rok działa tu ponadto lodowisko z wypożyczalnią łyżew. Pozostałe Paki Zatorlandu to Dinozatorland, Park Owadów oraz Park Mitologii. Jako, że z Parku Bajek do głównego parkingu koło Dinozatorlandu jest kilkaset metrów, polecam tę trasę pokonać Dinobusem :) To świetna przygoda nie tylko dla najmłodszych, a przystanki znajdują się koło każdego Parku.

Park Bajek i Wodnych Stworzeń - Zatorland
ul. Parkowa 7, Zator
tel. 667-979-220
info@zatorland.pl
http://zatorland.pl

W okolicy koniecznie musisz zobaczyć

Zamki i twierdze
15.8 km
Ponad wioską Rudno, na Górze Zamkowej wznoszą się okazałe, jedne z największych na
Muzea i skanseny
18.2 km
Muzeum Auschwitz-BirkenauMuzeum Auschwitz-Birkenau utworzono na obszarze hitlerowskich obozów koncentracyjnych Auschwitz i Auschwitz II Birkenau w
Muzea i skanseny
19.8 km
Muzeum Auschwitz-BirkenauObóz Birkenau zwany też Brzezinką, to dawny hitlerowski obóz zagłady leżący w Brzezince, około 3 km od
Parki rozrywki i zoo
2.7 km
EnergyLandia w Zatorze to nowy park rozrywki w tym niewielkim małopolskim miasteczku, a przy tym największy i najnowocześniejszy lunapark w Polsce!Energylandia oferuje mnóstwo unikatowych urządzeń, a ze wszystkich korzystać można w cenie biletu
Parki rozrywki i zoo
13.7 km
Inwałd Park składa się z Parku Miniatur i Lunaparku oraz niedawno otwartej Warowni.Park Miniatur w InwałdziePark Miniatur i Lunapark to jeden z pierwszych w Polsce parków rozrywki, oferujący zabawę dla całej rodziny

Tutaj dostaniesz zniżkę z Kartą Krajtroter
Sprawdź zniżkę

Parki rozrywki i zoo
0.5 km
W Zatorze - niewielkiej miejscowości małopolskiej powstał ogromny Park Rozrywki -

Tutaj dostaniesz zniżkę z Kartą Krajtroter
Sprawdź zniżkę

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o nowych atrakcjach w naszym serwisie.
Twój e-mail:
Twoje imię:
Nikomu nie dajemy Twojego maila!

Park Bajek i Wodnych Stworzeń w Zatorze na mapie - Mapa Zatora

Wyszukiwarka
Trasa
Opcje trasy:
Dane


Warstwy
Park Bajek i Wodnych Stworzeń w Zatorze
Opis dzięki: Piernikarczyk Anna
Opis dodano: 2015-12-14 12:39:47

Komentarze

Wysłano: 2014-08-15 11:01:57
Kiepskie. Naprawdę. Stare domki w których znajdziemy poubierane manekiny. Czuć stechlizne. Bałem się czegokolwiek dotknąć. Brak ławeczki do posłuchania bajek. Głosiki wew domkow jeszcze to utrudniały. Park bajek w Karpaczu zrobił na mnie większe wrażenie.
IWONA
Wysłano: 2016-08-02 12:51:12

Nie wiem skąd ten negatywny komentarz. Ja byłam z dzieckiem i mężem ostatnio i nie zgadzam się z tą opinią. Park bajek duży, kolorowy, wśród drzew i zieleni. Do tego jest tam lodowisko czynne w lecie i kino 360 stopni. Ja uważam, że cały kompleks jest świetnie zaprojektowany, a najlepszym dowodem na to jest szczęśliwa i zmęczona córka po powrocie do domu :)

Patronat:
Śląskie. Pozytywna energia
Top Atrakcje
Szlak Zbójnicki
Polecamy nocleg:
Rosa Pensjonat
Bobolin
Ceny od 50.00 PLN
Polecamy:
Parki Rozrywki
Zwiedzaj Świat

więcej
Pobierz
Ebook
Podziel
5151
Email:
Hasło:
Zaloguj się z Facebook
Oszczędź 10.00 zł na 2 biletach pakietu premium plus!

Zamów Kartę Krajtroter i zwiedzaj Polskę taniej przez cały rok!

Turystyczna karta rabatowa Krajtroter