Rysy od strony słowackiej - Forum turystyczne

Rysy od strony słowackiej

(972831 kilometrów)
Wysłano: 2017-03-17 10:39:38

My od słowackiej też jeszcze nigdy, tez słyszałam że pięknie, szkoda że wam troche pogoda nie siadła 

FotoAnia.pl - fotoblog ze zdjęciami dzieci
krajtroter.pl - turystyczna karta rabatowa
e-parkrozrywki.pl - portal o polskich parkach rozrywki

(14511 kilometrów)
Wysłano: 2017-03-17 11:05:37

Mieliśmy iść tydz temu od strony słowackiej ponownie, ale warunki były kiepskie. Może w tym roku nam dopisze pogoda, bo bedziemy chcieli Vysoką też zaliczyć przy okazji :)

...w górach jest wszystko co KOCHAM ...

http://snowflake85.bloog.pl

(15385 kilometrów)
Wysłano: 2017-03-18 22:30:43

kapryśna pogoda, a wycieczka fajna

Wysoka przyciąga spojrzenie, kusi z wielu miejsc bo jest piękna,

jak umawialiśmy się z Maciejem Berbeką to tam nam radził się wybrać, niestety moje zdanie nie przeważyło,

nie przestałem o niej myśleć, to mój cel gdy okoliczności będą sprzyjać

Wysłano: 2017-03-19 08:57:30

piękne i cudowne zejście z Rysów na Słowacką stronę, z widokiem na  Gerlach i inne szczyty Tatr .

Nie ma  łancuchów , drabinek itp co po POlskiej stronie. 

schodzilem tamtędy 

Karol Barsolis  www.turystakulturowy.pl

(14511 kilometrów)
Wysłano: 2017-03-19 18:48:39

'A Maciej' napisał(a):
kapryśna pogoda, a wycieczka fajna Wysoka przyciąga spojrzenie, kusi z wielu miejsc bo jest piękna, jak umawialiśmy się z Maciejem Berbeką to tam nam radził się wybrać, niestety moje zdanie nie przeważyło, nie przestałem o niej myśleć, to mój cel gdy okoliczności będą sprzyjać

Może opowiesz coś więcej o Waszej znajomości? :) Wysoką też chcę zdobyć jak się uda to w tym roku :) 

Karol-nie szłam jeszcze od polskiej strony bo obawiam się tłumów na szlaku...chociaż jak wyceluje przed sezonem to się skuszę :) I wtedy powiem co myślę :P

(15385 kilometrów)
Wysłano: 2017-03-20 22:37:47

' DoRi' napisał(a):
'A Maciej' napisał(a):
kapryśna pogoda, a wycieczka fajna Wysoka przyciąga spojrzenie, kusi z wielu miejsc bo jest piękna, jak umawialiśmy się z Maciejem Berbeką to tam nam radził się wybrać, niestety moje zdanie nie przeważyło, nie przestałem o niej myśleć, to mój cel gdy okoliczności będą sprzyjać
Może opowiesz coś więcej o Waszej znajomości? :) Wysoką też chcę zdobyć jak się uda to w tym roku :)  Karol-nie szłam jeszcze od polskiej strony bo obawiam się tłumów na szlaku...chociaż jak wyceluje przed sezonem to się skuszę :) I wtedy powiem co myślę :P

DoRi znajomość to za duże słowo. Spotkałem człowieka od którego dzieliły mnie miliony km doświadczeń, który za pieniądze pomógł mi zobaczyć jeszcze więcej pięknych Tatr. A że był też jednocześnie fantastycznym po prostu człowiekiem i dobrym towarzyszem to było tym fajniejsze (moja subiektywna ocena - był himalaistą, w obliczu posiadania rodziny egoistą mocno ryzykującym życiem, jeśli nawet tego nie rozumiem to nie trzeba mi tego tłumaczyć, ani nie mnie oceniać. Miał pasję, groźną i piękną). Ja historię himalaizmu wyssałem swego czasu z książek i spotkanie z Nim, wiesz, setki pytań które mógłbym i chciałbym mu zadać, pewnie takich na które także do znudzenia odpowiadał, albo zupełnie niepotrzebnych. Ale takie pytania i rozmowy nie są dla mnie do toczenia mimochodem w marszu. Takie rozmowy powinny mieć swoje tempo i półmrok, nie wynikać z pytań, ale płynąć swobodnie w przestrzeń, jak iskry z ogniska.

Zwyczajnie Macieja spotkałem i szkoda mi że tylko raz.

Ostatnio edytowany: 2017-03-21 06:11

(972831 kilometrów)
Wysłano: 2017-03-21 08:48:11

Dla mnie Himalaiści to też intrygująca i fascynująca bajka, podzielam Twoje zdanie, że względem rodziny to egoizm i sama tak bym nigdy, ale ich nie oceniam, to ich życie, a Ci którzy się z nimi wiążą, wiedzą o tym, choć wiadomo pogodzić się często trudno, też się trochę takich książek naczytałam :)

FotoAnia.pl - fotoblog ze zdjęciami dzieci
krajtroter.pl - turystyczna karta rabatowa
e-parkrozrywki.pl - portal o polskich parkach rozrywki

(14511 kilometrów)
Wysłano: 2017-03-22 15:19:40

Maćku i tak zazdraszczam, że Go poznałeś :) 

Szybka odpowiedź

Zarejestruj się by dodać komentarz
Nie masz jeszcze konta? Założ je za darmo!
  • Dodawaj wycieczki i zachowaj swoje wsomnienia
  • Zapamiętuj interesujące Cię atrakcje
  • Twórz Twoją turystyczną mapę Polski
  • Poznawaj ludzi o podobnych zainteresowaniach
Zarejestruj się teraz!
Patronat:
Śląskie. Pozytywna energia
Top Atrakcje
Szlak Zbójnicki
Polecamy nocleg:
Kłapytówka
Sucha Beskidzka