Park Miniatur - Inwałd koło Wadowic - Forum

1 2 ostatnia
Nawigacja stron
Autor Wiadomość
Wysłano: 2008-08-12 12:26:25
Słodkie dzieciaczki :) Zwiedzanie z dziećmi to specyficzny sposób podróżowania, zupełnie inna historia jak zwiedzanie bez dzieci :)

(3586 kilometrów)
Wyślij wiadomość
Wysłano: 2008-11-27 10:25:16
Świetne miejsce, szczególnie dla dzieciaczków, mogą cały świat zwiedzić w jednym miejscu.

(23200 kilometrów)
Wyślij wiadomość
Wysłano: 2008-11-28 09:16:16
Jeżeli ktoś lubi takie atrakcje jak wspomniany wcześniej Park Miniatur w Inwałdzie, to chciałbym podpowiedzieć, iż jest miejsce podobne w Kowarach, miasto leży na Dolnym Śląsku. Jeśli więc ktoś będzie w Karkonoszach to śmiało może udać się malowniczymi drogami do Kowar, gdzie nie daleko fabryki dywanów znajduje się Park Miniatur w którym można podziwiać najpiękniejsze pałace, zamki, kościoły i inne cuda pochodzące tylko i wyłącznie z ziemi dolnośląskiej. Jedną z okazalszych makiet jest Zamek Książ, gdzie koszt jej wykonania wyniósł ponad 200 tys. zl. Różnica jak widać jest taka, iż w Inwałdzie możemy pozwiedzać zabytki całego świata, a w Kowarach przede wszystkim odwiedzimy większość wspaniałych zabytków położonych na terenie Dolnego Śląska. Tak czy inaczej warto odwiedzić i jedno i drugie miejsce, bo każde ma swój nie powtarzalny klimat :-)
Wysłano: 2008-11-28 20:23:16
Darku, proponuję zamieścić wspomniane przez Ciebie Kowary w Twoich wycieczkach i pokazać wszystkim inny Park Miniatur.

(23200 kilometrów)
Wyślij wiadomość
Wysłano: 2008-11-29 00:34:01
W Kowarskim Parku Miniatur Dolnośląskich byłem już kilkanaście razy, miałem jakieś fotki, ale gdzieś mi się zapodziały akurat jak trzeba to nie mogę ich znaleźć.
Jak trafię jeszcze w tym roku słoneczny dzionek to obiecuję, że zrobię mały reportażyk i przedstawię go ogółowi :)
Wysłano: 2008-11-29 15:28:21
Zdjęcia z miniatur w Kowarach są w mojej wycieczce pod tytułem Karpacz i piękne Karkonosze. Wprawdzie byli tam moi rodzice a nie ja, ale w Karkonoszach byłam na feriach, gdzie jest bardzo pięknie.
Wysłano: 2008-11-30 13:00:53
Świetnie, że napisałeś o Parku Miniatur w Kowarach ponieważ na wiosnę planuję wycieczkę w Karkonosze. Będzie to napewno fajna atrakcja. Pozdrawiam!

(23200 kilometrów)
Wyślij wiadomość
Wysłano: 2008-11-30 13:46:43
Jeśli ktoś chce zwiedzić najwspanialsze zabytki Dolnego Śląska, a także zapoznać się z historia tych miejsc, to w ekspresowym czasie może tego dokonać właśnie w Parku Miniatur mieszczącym się w Kowarach.
Wysłano: 2009-09-26 20:57:30
mam takie pytanko czy można do parku miniatur byćz psem!!!
Wysłano: 2009-11-15 23:12:35
Słuchajcie kochani!
Znacie może jakąś ciekawą kwaterę blisko Inwałdu lub w Inwałdzie? Pozdrawiam
1 2 ostatnia
Nawigacja stron

Opinie o hotelach

Konkurs Lato z Polską

Logo Lato z Polską
Do wygrania noclegi w hotelach
e-ParkRozrywki.pl
Nowy serwis opisujący
Parki Rozrywki.
Wejdź i oceń
odwiedzone
Parki Rozrywki
Zapraszamy!
FotoAnia.pl
Fotografia reklamowa
Portrety
Blog - zdjęcia i porady
Zapraszam!
FARMA ILUZJI
Nowy park edukacji
i rozrywki
Magiczna atrakcja
dla dzieci i dorosłych
ZOBACZ NIEMOŻLIWE
Skuteczna reklama

13 tys. odsłon dziennie
na ile dni chcesz

tylko 5 zł dziennie

Społeczność

Posiadamy:
5197 użytkowników,
4144 wycieczek,
136486 zdjęć,
465 miast,
1309 atrakcji,
14076 postów.

Newsletter

Twój e-mail:
Twoje imię:
Nikomu nie dajemy Twojego maila!
Kliknij by zobaczyć nasz newsletter.

Polecamy noclegi

Leśny Dwór

Wolibórz
Ceny od 25.00 PLN

Domek na wsi

Augustów
Ceny od 30.00 PLN

Noclegi Wytchnienie

Lublin
Ceny od 35.00 PLN

Chopper Hostel

Wrocław
Ceny od 35.00 PLN

Horyzont

Międzywodzie
Ceny od 30.00 PLN

willa GREEN HOUSE

Gdańsk
Ceny od 45.00 PLN

DOMKI LETNISKOWE ŚLESIN-601766923 i SKORZĘCIN-693023456,

Ślesin-leśna, skorzęcin-dębowa
Ceny od 19.00 PLN

SIEDLISKO LEŚNE WRONKA

Ostrowite - Wronka
Ceny od 40.00 PLN

Hotel Fero Lux***

Korbielów
Ceny od 75.00 PLN

VILLA POD ORZECHEM

Zaniemyśl
Ceny od 28.00 PLN

Marysieńka

Przysucha
Ceny od 20.00 PLN

Ostatnio na forum

Trivago

Porównaj na trivago ceny hotele w Gdansku
Polska noclegi
Strona główna | Dodaj nocleg | Kontakt | Biuro prasowe | Regulamin | Cennik | Reklama | Reklama dzienna

Polskie Szlaki 2005 - Turystyka w Polsce, Polska na wakacje czy urlop, noclegi, agroturystyka, turystyczna Polska
Przewodnik, turystyka w Polsce - Turystyka w najlepszym wydaniu