bogdan stan - Forum

Autor Wiadomość
Wysłano: 2010-07-13 16:49:07

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia
Każde Sanktuarium jest szczególnym miejscem Bożej dobroci i łaskawości. Na wzgórzu, wśród pięknej zieleni drzew w otoczeniu ciszy pielgrzymi poprzez pokorną modlitwę otwierają swoje serca przed Bogiem, wpatrując się w cudowny wizerunek Matki Jezusa. Największym skabem tego wzgórza.

Do stóp Maryi każdego dnia przybywają pielgrzymi z różnych zakątków naszej ojczyzny i nie tylko, bo często zdarzają się goście z zagranicy. Tutaj przed świętym wizerunkiem proszą o wstawiennictwo u Boga. Wielu z nich odchodzi i po pewnym czasie wraca, aby już tym razem dziękować za cud i pomoc.

Ostatnio edytowany: 2011-11-01 19:52

masz ochotę na słodycze?                                           sięgnij po suszone owoce (multum witamin i minerałów dla naszego organizmu).                                        -suszona śliwka węgierka                                                    -suszone plasterki jabłek(talarki)                                        -suszona grusze (krojonka)                                            -suszona aronia ,malina                                               -suszone orzechy włoskie


Opinie o hotelach

Społeczność

Posiadamy:
4975 użytkowników,
3803 wycieczek,
116246 zdjęć,
436 miast,
1309 atrakcji,
11496 postów.

Newsletter

Twój e-mail:
Twoje imię:
Nikomu nie dajemy Twojego maila!
Kliknij by zobaczyć nasz newsletter.
FotoAnia.pl
Fotografia reklamowa
Portrety
Blog - zdjęcia i porady
Zapraszam!
Skuteczna reklama

6 tys. odsłon dziennie
na ile dni chcesz

tylko 4 zł dziennie
Wybierz z nami najpiękniejsze atrakcje w Polsce

Polecamy noclegi

Chopper Hostel

Wrocław
Ceny od 35.00 PLN

Horyzont

Międzywodzie
Ceny od 30.00 PLN

Kłapytówka

Sucha Beskidzka
Ceny od 25.00 PLN

Marysieńka

Przysucha
Ceny od 20.00 PLN

Domek na wsi

Augustów
Ceny od 30.00 PLN

Villa Dolce Vita

Łeba
Ceny od 120.00 PLN

Noclegi Wytchnienie

Lublin
Ceny od 35.00 PLN

Osrodek Wypoczynkowy \

Babilon 3
Ceny od 25.00 PLN

DOMKI LETNISKOWE ŚLESIN-601766923 i SKORZĘCIN-693023456,

Ślesin-leśna, skorzęcin-dębowa
Ceny od 19.00 PLN

Kadyny Country Club Hotel & Spa

Kadyny
Ceny od 110.00 PLN

Ostatnio na forum

Trivago

Porównaj na trivago ceny hotele w Gdansku
Polska noclegi
Strona główna | Dodaj nocleg | Kontakt | Biuro prasowe | Regulamin | Cennik | Reklama | Reklama dzienna

Polskie Szlaki 2005 - Turystyka w Polsce, Polska na wakacje czy urlop, noclegi, agroturystyka, turystyczna Polska
Przewodnik, turystyka w Polsce - Turystyka w najlepszym wydaniu