czy ktoś jeszcze zbiera GOT - Forum turystyczne

czy ktoś jeszcze zbiera GOT

1 2 3 4 ... 6ostatnia
Nawigacja stron

(4461 kilometrów)
Wysłano: 2009-08-11 07:57:03
właśnie niedawno zaczęliśmy zbierać Got i w związku z tym mam pytanie czy ktoś z was jeszcze się w to bawi.

(373 kilometrów)
Wysłano: 2009-08-11 11:36:21
:) jeździłem w góry dość dużo już w życiu i na te wakacje planowałem wyjazd w bieszczady, stwierdziłem z dziewczyną, że założymy sobie te książeczki i zobaczymy jak to idzie. Tak więc od niedawna również i ja zbieram GOT. Tydzień temu oddałem do weryfikacji i za jakiś tydzień mam odebrać, zobaczę czy się czepiają (spotkałem si,ę z takimi informacjami na necie). Ponadto kolega za studiów zbiera GOT już ładnych kilka lat i nie narzekał nigdy. A książeczka jest dobra przynajmniej do tego by pieczątki mieć w jednym miejscu bo przeważnie są ładne :)

(4461 kilometrów)
Wysłano: 2009-08-12 22:08:56
a masz może te mapy z regulaminu do liczenia punktów bo nigdzie nie mogę dostać

(373 kilometrów)
Wysłano: 2009-08-12 22:25:12
teraz mam tylko bieszczady na kompie, kolega właśnie jest w trakcie skanowania książki w pracy i mi wysyła kawałki które chcę, całość wyslę za jakieś 2 tygodnie ale jak jakieś konkretne góry Cię interesują to napisz a zagadam by my wysłał szybciejl

(550 kilometrów)
Wysłano: 2009-08-12 22:26:21
Gdzie można dostać taką książeczkę? Czy tylko w oddziałach PTTK czy w innych punktach też jest do kupienia?

(373 kilometrów)
Wysłano: 2009-08-12 22:43:49
Mi proponowali w PTTK w mieście, a poza tym to raczej ciężko, chcieli 20zł, w Ustrzykach Górnych w zielonym domku - muzeum były po 15zł. Mówię o tych gdzie są punkty za szlaki, małe do pisania tras - 5 zł w łódzkim PTTK, 3zł w Ustrzykach, są też na allegro, lub zamawiać prosto z PTTK Kraków - główna siedziba

(1347 kilometrów)
Wysłano: 2009-08-12 22:53:08
Zdobywanie GOT to fajna zabawa. Jestem na etapie Duzej Złotej. Z weryfikacja nie powinno być problemów o ile wycieczki są wpisane zgodnie z regulaminem i potwierdzone w terenie pieczątką. Chętnie podpowiem jak rozpisywać wycieczki, jestem przodownikiem GOT. Regulamin GOT powinny rozprowadzac Oddziały PTTK. Można też kupić w COTG w Krakowie, ul. Jagiellońska 6 lub w księgarniach turystycznych.

(550 kilometrów)
Wysłano: 2009-08-12 22:55:28
Dzięki za info. tak na prawdę nigdy sie tym nie interesowałam, teraz zaczynam się wczytywać i stwierdzam, że fajna rzecz taka książeczka. szczególnie dla mojego synka to świetna motywacja do zdobywania

(373 kilometrów)
Wysłano: 2009-08-12 22:57:34
dla dzieci na pewno :) mi w tym wszystkim najbardziej się podoba zbieranie pieczątek, naprawdę śliczne są niektóre

(1347 kilometrów)
Wysłano: 2009-08-12 23:19:34
Zgadzam się z Wami! Polecam stronę Zarządu Głównego PTTK. Znajdziecie tam mnóstwo informacji o turystyce,oddziałach PTTK, odznakach, regulaminy....
Zapraszam też na stronę mojego O/PTTK: http://www.prudnik.pttk.pl
Miłej lekktury :)
1 2 3 4 ... 6ostatnia
Nawigacja stron

Szybka odpowiedź

Zarejestruj się by dodać komentarz
Nie masz jeszcze konta? Założ je za darmo!
  • Dodawaj wycieczki i zachowaj swoje wsomnienia
  • Zapamiętuj interesujące Cię atrakcje
  • Twórz Twoją turystyczną mapę Polski
  • Poznawaj ludzi o podobnych zainteresowaniach
Zarejestruj się teraz!

Patronat:
Szlak Małopolski
TT Warsaw
Targi turystyczne Lato 2013
Szlak Zbójnicki
Polecamy nocleg:
Qubus Hotel Legnica